به انجمن خوش آمديد

این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد

الرئيسيةالرئيسية  پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ليست اعضاليست اعضا  گروههاي کاربرانگروههاي کاربران  ورود  

شاطر | 

بررسي ماهواره Eutelsat-W3 براي آفلاين

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Admin
Admin

تعداد پستها : 130
Registration date : 2007-08-02

پستعنوان: بررسي ماهواره Eutelsat-W3 براي آفلاين   الأربعاء أغسطس 08, 2007 4:16 pm

ماهواره Eutelsat-W3 یکی از بهترین جهت های دانلود آفلاین هست . که فایلهای ایرنیش نسبت به Eutelsat-W6 کمتر هست . اما به طور کلی ماهواره خوبی هست برای دانلود آفلاین . به نظر من برای دانلود آفلاین بهترین گزینه W3 هستش چون تعداد فایلهای دریافتی W3 بیشتر از جهتهای دیگر است . ترکست هم به نظر من به درد نمی خوره . W6 به نظر خیلی خوبه اما به پای W3 نمی رسه برای گرفتن کار زیاد سختی ندارید به راحتی می تونید با یک قیچی W3 را نسبت به هاتبرد بگرید برای گرفتن W3 کافی دیشتون رو هاتبرد تنظیم باشه بعد یک طرف بست قیچی را به کمر ال ان بی هاتبرد و بست دیگر قیچی را به پایین ال ان بیی که می خوایید W3 را بگیرید وصل کنید . بعد وقتی وصل کردید از جلو که نگاه می کنید سمت چپ هاتبرد (سمت راست شما از جلو که نگاه می کنید ) دقیقا بهش می چسبونید یعنی ال ان بی دوم را بقل هاتبرد سمت چپ هاتبرد ( راست شما از جلو )می زارید . ساعت ال ان بی هم اگر ال ان بی شما استار ست است طبق شکل پایین میزارید یعنی ساعت ال ان بی هاتبرد و W3 یکی هست .
برنامه های برای دانلود آفلاین از W3 بهترین آنها Skynet v0.93 است البته برنامه های دیگر هم هست مثل برنامه اوپن اسکای یا مانا و اسکای گرابر اما اسکای نت از همه بهتره چون من با تمامی برنامه های دانلود آفلاین کار کردم و هیچ کدوم مثل اسکای نت نبود من 6 ساعت دستگاه را برای دانلود آفلاین روشن گذاشتم و با هاش حدود 17 گیگ دانلود کردم اما برنامه های دیگه خیلی کم دانلود می کنند البته این هم بگم من تمامی اسکای نتهای موجود در سایتها رو استفاده کردم که توسط افرادی زیادی ویرایش شده بو اما دوماه پیش برنامه اسکای نت بچه های زابل را گرفتم و خیلی خوب کار کرد و با همون برنامه بچه های زابل حدود 17 گیگ دانلود داشتم .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://microsat.allgoo.us

بررسي ماهواره Eutelsat-W3 براي آفلاين
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1