به انجمن خوش آمديد

این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد

الرئيسيةالرئيسية  پرسشهاي متداولپرسشهاي متداول  جستجوجستجو  ثبت نامثبت نام  ليست اعضاليست اعضا  گروههاي کاربرانگروههاي کاربران  ورود  

شاطر | 

آموزش كامل skynet

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
Admin
Admin

تعداد پستها : 130
Registration date : 2007-08-02

پستعنوان: آموزش كامل skynet   الأربعاء أغسطس 08, 2007 4:28 pm

آموزش قدم به قدم اسکای نت از مبتدی تا حرفه ای
برنامه اسکای نت یک برنامه روسی هست که برای کارتهای DVB مورد استفاده قرار می گیرد . توسط این برنامه می توانید فایلهای را به صورت آفلاین دریافت کنید یعنی توسط کارت دی وی بی شما امواج که دریافت می کنید این کارت امواج را به دیتا تبدیل می کند. اسکای نت به دو صورت اجرا می شه:
ماژول-: بوسیله برنامه Progdvb کار می کنه و دیگه ورژنهای جدید به این صورت نیستن!
- مستقل: بدون استفاده از هیچ برنامه ای بصورت یک برنامه معمولی قابل اجراست! ( که خیلی بهتر است از بالایی . الان ما با اسکای نت مستقل کار می کنیم و احتیاجی به برانامه پروگ ندارد
البته این هم باید متذکر بشم که رو بعضی از ماهواره ها می شود دانلود آفلاین به صورت حرفه ای کرد این ماهواره ها عبارت اند از :

1- eutelsat w3
2- Turk sat
3- Eutelsat w6
4- Eutelsat w5

این ها ماهواره هایی هستند که می توانیید دانلود آفلاین به صورت آفلاین داشت به نظر من بهترین جهت اول Eutelsat w3 و Turksat می باشد . روی ماهواره های دیگه می توان دانلود آفلاین کرد اما فیالهایی که جهتهای دیگر دریافت می کنند بیشتر عکس و فابلهای کم حجم می باشد مثلا هاتبرد من خودم نزدیک 3 ساعت گذاشتم فقط 100 مگ دانلود کردم و فقط هم عکس دانلود کرد . پس نتیجه می گیریم که برای دانلود آفلاین حرفه ای باید از 4 جهت بال استفاده کنید .
می پردازیم به برنامه اسکای نت : برنامه اسکای نت یک برنامه بسیار خوب برای دانلود آفلاین هست من با تمامی برنامه ها کار کرده ام و به نظر من اسکای نت از همه بهتر است .

برنامه اسکای نت از 7 فایل تشکیل شده است و دوفایل هم هنگام اجرا کردن برنامه ساخته می شوند.7فایل اصلی عبارت اند از : 1- regex.Dat 2- regex 3 – Rules 4-Skynet.ini 5 - StreamReader 6-StreamReader.dll 7- Skynet

و دو فایلی که در هنگام اجرای برنامه ساخته می شود عبارت اند از : 1- files.DAT 2- Skynet.text

حالا می پردازیم به جزئیات برنامه اسکای نت

2- فایل رجیکس Regex.txt :

ما از فایل رولز برای این کار استفاده می کنیم
برای این کار 3 روش داریم!
داشتن IP سایت
داشتن Mac آدرس (MAC شناسه هر کارت DVB هستش مثل شماره شناسنامه شما ولی این یکی قابل تغییره) داشتن IP کاربر (که من خودم به شخصه 1 بار هم استفاده نکردم چون هر بار connect شدن IP عوض می شه)
- Site IPمشخصه حرف کوچکs
داریم s *.*.*.* -BLOCK یعنی از تمامی سایتها گروه BLOCK (شامل فایلهای بلوکه شده!) رو دانلود نکن
یا داریم s 69.16.194.188 +[1K-] *sat2m. یعنی تمام فایلهای بالای 1 کیلو بایت که از سایت sat2m میاد رو بگیر و ذخیره کن در پوشه sat2m

چند مثال:
داریم s 194.63.250.11 +[40K-] *Bia2music
در این صورت کلیه فایلهای بزرگتر از 40 کیلو بایت که از سایت bia2music دانلود میشه رو شما هم میگیرید مثلاً اگه بخواهید فقط از این سایت Mp3 بگیرین باید این شکلی بشه
s 194.63.250.11 +mp3 *Bia2music

اگه جدای از فرمت فایل سایزش هم براتون مهمه به این صورت نوشته می شه
s 194.63.250.11 +mp3[1m-] *Bia2music
که در این صورت فقط mp3 های بزرگتر از 1 مگ رو میگیره و چون ماکزیمم رو مشخص نکردیم اگه سایز فایل 1 گیگ هم باشه براتون میگیره ولی اگه بخواهید بیشتر از یه سایز مشخص رو نگیره باید این شکلی بشه :
s 194.63.250.11 +mp3[1m-20m] *Bia2music
که با این دستور فایلهای mp3 که حجمشون بین 1 تا 20 مگ هستش و از این سایت دانلود میشه رو شما هم میگیرید.

نکته: برای پیدا کردن IP یک سایت کافیه توی run تایپ کنید CMD وارد محیط DOS میشید دستور ping www.sat2m.com رو وارد کنید IP سایت ست تو ام رو بهتون میده!

نکته:یه نکته دیگ لازم بود که بگم اینه که شما اگر می خوایید فایلی مورد نظرتان در اینترنت است باید شما لینک دانلود مورد نظرتان را آی پی اونو پیدا کنید نکنه آی پی سایت را پیدا کنید باید آی پی لینک دانود را وارد کنید و رد قسمت رولرز اسکای نت وارد کنید.

3- Rules.txt رولرز :

در اسکای نت بوسیله این فایل شما می توانید *****ی توسط آی پی و مک آدرس بر روی فایلهای دریافتی اعمال کنید.توجه داشته داشته باشید با اعمال این تغییرات شما فایل بیشتری دریافت نمی کنید بلکه دسته بندی فایلها آسانتر شده و می توانید فایلهای یک یوز خاص با یک سایت را در صورت انتشار بر روی ماهواره دریافت کرده و در پوشه مجزا قرار دهید
هر فایلی که توسط اسکای نت انلود می شود با نامهای شبیه به این ذخیره می شود.

10_10.129.46.250_70.67.267.116_2589.gif
آی پی سایت نشان میدهد این فایلها متلق به سایتی با این آی پی می باشد آی پی یوز بعلت اینکه در ارتباط dial-up (شماره گیری با مودم) هر بار عوض می شود قابل استفاده نیست ولی توسط آی پی سایت و مک آدرس هر شخص میتوان تنظیمات را انجام داد

زیر مجموع پوشه wallpapers در صورت داشتن چندین آی پی wallpapers#beeicons.com s38.32.344.123+[150k-] که بهمین ترتیب
Wallpapers این نام برای فایلهای این آی پی +[150k-] کمترین حجم دانلود از این آی پی s نشان آی پی سایت است و 38.32.344.123 آی پی سایت است.

نکته:یه نکته دیگ لازم بود که بگم اینه که شما اگر می خوایید فایلی مورد نظرتان در اینترنت است باید شما لینک دانلود مورد نظرتان را آی پی اونو پیدا کنید نکنه آی پی سایت را پیدا کنید باید آی پی لینک دانود را وارد کنید و رد قسمت رولرز اسکای نت وارد کنید.

برای چندین سایت به همین صورت میتوانید با تغییر ip دسته ای از فایل ها را درون یک پوشه و زیر مجموعه خودش قرار دهید .
4- فایل Skynet.ini :
فایلی است که راهبری تنظیمات اسمای نت را بر عهده دارد و تنظیمات مختلف اسکای نت در این فایل وجود دارد.

5- و 6- این دو فایل هم برای مدل کارت سحت افزاری شما می باشد مثلا اگر کارت شما اسکای استار 2 است با از StreamReader اسکای استار استفاده کنید کارتهای دیگر هم به همین صورت می باشد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://microsat.allgoo.us

آموزش كامل skynet
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1